Jak poradzić sobie z rozstaniem (2018)
Grudzień 16, 2018

Unbroken: Path To Redemption

„Unbroken…” to ciąg dalszy filmu z 2014 roku pt. „Niezłomny”. Reżyserem ekranizacji jest Harold Cronk znany z takich filmów jak „Bóg nie umarł”, „Bóg nie umarł 2”, „Jerusalem Countdown” czy „Zagadka jaskini”. Film stworzony jest w oparciu o bestsellerową książkę Lury Hillenbrand i opowiada historię weterana II wojny światowej Louisa Zamperini. To piękna opowieść o przebaczeniu, odkupieniu i niezwykłej łasce. Dwoje głównych bohaterów Louis i jego żona Cynthia przez odnalezioną wiarę w Jezusa Chrystusa są w stanie rozliczyć się z demonami przeszłości oraz ocalić własne małżeństwo.

W główne role wcielili się: Samuel Hunt jako Louis Zamperini, Merritt Patterson jako Cynthia Applewhite, Bobby Campo, David Sakurai, Vincenzo Amato, Gianna Simone i inni. Film miał swoją premierę we wrześniu 2018 roku w Stanach Zjednoczonych i pomimo nieprzychylnych opinii krytyków, zarobił ponad 6,2 miliony dolarów, co przewyższyło jego budżet.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok