Rodziny się nie wybiera (2018)
Grudzień 1, 2018
Rozpruci na śmierć
Grudzień 3, 2018

Świąteczny Książę

„Świateczny Książę” to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika pięknych i romantycznych historii, oczywiście z happy endem. Film opowiada o perypetiach dziennikarki Amber, która zostaje wysłana do obcego sobie kraju, w którym na tronie zasiąść ma dziarski książę Richard. Reporterka rozpoczyna swoją pracę pod przykrywką bycia guwernantką małej księżniczki Emily. Ma zebrać sensacyjne materiały na temat Richarda. Niepostrzeżenie Amber wplątuje się w królewską intrygę i zakochuje się w przyszłym królu Aldovii.

Jak potoczy się historia tych dwojga? Czy będą razem oraz czy praca Amber pomoże czy przeszkodzi księciu objęciu tronu? Przekonajcie się sami! Film został wyreżyserowany przez Alexa Zamma, twórcę takich ekranizacji jak „Księga strachu” czy „Dr Dollittle: W pogoni za błahostkami”. W główne role wcielili się znakomicie: Rose McIver, Ben Lamb, Honor Kneafsey, Alice Krige, Sarah Douglas oraz Theo Devaney. A komu mało będzie tej historii, powinien obejrzeć jej drugą część „Świąteczny Książę: Królewskie wesele”.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok