Monstrum (2016)
Grudzień 14, 2018
Jak poradzić sobie z rozstaniem (2018)
Grudzień 16, 2018

Świąteczny Książę: Królewskie Wesele

„Świąteczny Książę: Królewskie wesele” jest kontynuacją „Świątecznego Księcia”, a historia dzieje się rok później. Film pokazuje przygotowania do ślubu pary głównym bohaterów- Richarda i Amber. Czy jednak wszystko przebiegnie bezproblemowo? Okazuje się, że niestety nie. Książę jest bowiem mocno pochłonięty rozwiązywaniem kryzysu finansowego, który ogarnął kraj.

To sprawia, iż dość mocno oddalił się on od swojej ukochanej. Amber nie chce pozostawić ukochanego samemu sobie i jako była dziennikarka aktywnie włącza się w pomoc. „ciekawie” zaczyna się dziać, gdy w swoje działania angażuje siostrę, przyjaciółkę oraz byłego wroga. Jak to wszystko wpłynie na zbliżające się wesele? Fani pierwszej częsc filmu na pewno się nie zawiodą! Główne role zagrali Rose McIver (Amber), Ben Lamb (Książę Richard), Alice Krige, Richard Ashton oraz Tahirah Sharif. Film wyreżyserowany został przez Johna Schulza, twórcy takich filmów jak „Bandwagon- autobus do sławy” czy „Magiczne buty”.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok