Ratunku, zmniejszyłem rodziców (2018)
Grudzień 1, 2018
Rodziny się nie wybiera (2018)
Grudzień 1, 2018

Spirala Strachu (2007)

Lubisz thrillery i lubisz się bać? A może Twoją pasją jest dochodzenie wraz z bohaterem do rozwikłania zagadek? „Spirala strachu” to film, który nie powinien zawieść Twoich oczekiwań. Wyreżyserowany przez Davida Fairmana thriller obsadzony został najlepszymi aktorami, a wśród nich: Jeff Fahey, Bruce Payne, Martin Kove, Geraldine Alexander, Marysia Key, Jon- Paul Gates i inni. Film opowiada historię lekarza- patologa- doktora Richarda Murray’a. Lekarz niedawno został wdowcem, a to, co zaczyna się wokół niego dziać sprawia, iż wydaje mu się, że postradał zmysły.

Doktor Murray zaczyna bowiem odczytywać na ekranie własnego komputera bardzo dziwne komunikaty, które przychodzą, jak się okazuje, z zaświatów. O co chodzi w tej zagadce? Komunikaty sprawiają wrażenie wołania o pomoc. Doktor Murray trafia na trop seryjnego mordercy, który grasuje w okolicy, a jego ofiarami padają młode dziewczęta. Czy ma to związek z tajemniczymi wiadomościami w komputerze? Rozsiądź się wygodnie w fotelu i rozszyfruj tę zagadkę razem z głównym bohaterem filmu.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok