Świąteczny Książę
Grudzień 2, 2018
All Nighter (2017)
Grudzień 11, 2018

Rozpruci na śmierć

Jesteś fanem komedii kryminalnych? „Rozpruci na śmierć” już swoim tytułem świadczą, że będzie i straszno i zabawnie! Film pokazuje świat zamieszkany przez ludzi oraz przez kukiełki. W społeczności pojawia się seryjny morderca, który tylko czyha na swoje ofiary- zapomniane niemal gwiazdy telewizyjnego show. Śledztwem w tej sprawie zajmuje się były detektyw- pluszowy Jim. Wkrótce, gdy sprawa nabiera rozgłosu, dołącza do niego dość niesympatyczna detektyw Edwards.

Co wyniknie z tej współpracy? Czy sprawa znajdzie rozwiązanie czy raczej Jimowi pękną szwy z nerwów, że musi pracować w tak nieznośnym towarzystwie? Reżyserem filmu jest Brian Henson, twórca takich filmów jak „Opowieść wigilijna Muppetów” czy „Muppety na Wyspie Skarbów”. W główne role wcielili się oraz swych głosów użyczyli: Melissa McCarthy, Elisabeth Banks, Maya Rudolph, Leslie David Baker, Joel McHale, Cynthy Wu i inni. To wspaniała dawka humoru- także czarnego i momentami dość opryskliwego.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok