Spirala Strachu (2007)
Grudzień 1, 2018

Ratunku, zmniejszyłem rodziców (2018)

Film „Ratunku, zmniejszyłem rodziców”, którego reżyserem jest Tim Trageser to sequel popularnego filmu familijnego z 2015 roku, adaptacji popularnej książki Sabine Ludwig. W filmie wystąpili między innymi tacy aktorzy jak: Oskar Keymer, Lina Hüesker, Anja Kling, Axel Stein, Julia Hartmann, Andrea Sawatzki.

Dzieciaki górą

Szkołę, do której uczęszcza Feliks, zaczyna nawiedzać zmarła, znienawidzona przez wszystkich nauczycielka. Na skutek przedziwnych zbiegów okoliczności udaje jej się zapanować nad ową szkołą oraz zmniejszyć jej dyrektora i rodziców Feliksa. Chłopiec oraz jego bliscy przyjaciele muszą zrobić wszystko, aby uratować szkołę oraz przywrócić jej dyrektora i rodziców do swoich rozmiarów. Źródłem komizmu jest tutaj odwrócenie proporcji – w tym filmie to dzieci górują na dorosłymi. Na ekranie będzie można dopatrzeć się mnóstwa drobiazgów rodem z Guliwera czy Krainy Liliputów. Scenografia filmu jest wręcz baśniowa: mocno stylizowana, gra kolorami i kształtami. Trafiona obsada oraz młodzieżowa energia idealnie wręcz dopełniają całość.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok