Jacqueline Argentine (2016)
Grudzień 12, 2018
Jesteście oczywiście zaproszeni (2018)
Grudzień 13, 2018

Psychopatyczna Eks

W zimowe wieczory lubisz włączyć dobry thriller i rozwiązywać zagadki jak główni bohaterowie, a nawet trochę się bać? „Psychopatyczna eks” to film, któremu powinieneś się przyjrzeć i z pewnością go obejrzeć. Dlaczego? A już chociażby ze względu na ciekawą obsadę, w skład której wchodzą m.in.: Elisabeth Harnois, Morgan Kelly, Kimberly- Sue Murray, Victoria Sanchez, Thomas Michell, Michel Perron czy Matthew Stefiuk. Główna bohaterka to Kara Spencer. Kara oraz jej chłopak Tayler to para narzeczonych, którzy szykują się do swojego wielkiego dnia- ślubu.

Para miała swoje perypetie, które zdają się być przeszłością. Kara jest ogromnym wsparciem dla Taylera- faceta, który ma za sobą trudne życiowe momenty. Spokój obojga mąci tytułowa psychopatyczna eks Taylera- Isabelle. Isabelle ma za sobą odwyk, po którym pragnie odzyskać swoje dawne życie, a odzyskiwanie zaczyna od Taylera. Jak zakończy się ta historia? Przygotuj sobie miskę popkornu i wygodnie zasiądź przed telewizorem, bo thriller ten na pewno wciągnie Cię od pierwszej do ostatniej swojej minuty.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok