Psychopatyczna Eks
Grudzień 12, 2018
Monstrum (2016)
Grudzień 14, 2018

Jesteście oczywiście zaproszeni (2018)

Reżyser – Thomas Nennstiel, postanowił nakręcić historię o miłości, która wymaga poświęceń, zmiany planów oraz postępowania nie zawsze zgodnie z własnymi przekonaniami. Autor filmu „Jesteście oczywiście zaproszeni” jest znany z takich produkcji, jak: „Lato na wyspie Sylt” oraz „Testament nierządnicy”. W filmie wystąpili między innymi tacy aktorzy jak: Andrea Sawatzki, Axel Milberg, Oskar Bökelmann, Judy Winter, Stephan Grossmann, Thekla Carola Wied, Eva Löbau, Nicholas Monu, Amber Bongard, Mathis Wernecke.
Katastrofa na weselu

Głównym bohaterem filmu jest Rolfi, który wyjeżdża na studia do Los Angeles. Niebawem chłopak oznajmia swoim rodzicom, Gunduli i Geraldowi, że się zakochał oraz planuje ślub. Jego sceptyczna matka nie ma czasu, żeby przekonać się, czy syn rzeczywiście dokonał właściwego wyboru. Chłopak chce bowiem ożenić się jak najszybciej, ponieważ jego dziewczyna – Candy, jest w ciąży. Narzeczeni nie mają pieniędzy, dlatego też przyjęcie weselne ma się odbyć w Berlinie, w ogrodzie państwa Bundschuh. Przygotowania do tej ważnej dla młodych uroczystości kończą się niemal katastrofą. Do tego jeszcze w dniu ślubu psuje się limuzyna młodych, a Gerald skręca nogę.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok