Świąteczny Książę: Królewskie Wesele
Grudzień 14, 2018
Unbroken: Path To Redemption
Grudzień 17, 2018

Jak poradzić sobie z rozstaniem (2018)

Idealny film na czas radzenia sobie z rozstaniem? „Jak poradzić sobie z rozstaniem” będzie strzałem w dziesiątkę! To lekkie, ale nie pozbawione przesłania kino, które przyciągnie zarówno tych ze złamanym sercem jak i szczęśliwie zakochanych. Film opowiada historię Marii Fe, która nie umie pozbierać się po bolesnym rozstaniu z chłopakiem. Wszystko mocno przeżywa, lecz stara się nie poddawać. Jaki jest jej przepis na rozstanie? Zaczyna pisać bloga o życiu samotnej kobiety.

Zaskoczenie przychodzi wtedy, gdy okazuje się jaką blog zyskuje popularność i jak chętnie jest odwiedzany. „Jak poradzić sobie z rozstaniem” to ciekawa i zabawna peruwiańska komedia romantyczna, której akcja dzieje się w stolicy kraju- Limie. Główne role zagrały Gisela Ponce de Leon, Karina Jordan oraz Jely Reategui. Film wyreżyserowany został przez Bruna Ascenzo oraz Joannę Lombardii, a oglądać go można w serwisie Netflix.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok